У Львові десять охоронців ресторану напали на двох військовослубовців, які попросили адміністрацію закладу вимкнути російську попсу, передає Корупція.Інфо.“Воїни українсько-російської війни з грудня випадково зустрілись у Львові. Обидва вони не місцеві мешканці, а тому не знаючи міста, щоб відсвяткувати свою зустріч, вони пішли у «Страгород». Один з військових, Володимир Гапун, підійшов до адміністратора закладу, культурно його попросив вимкнути російську попсу, однак прохання було проігнороване”, – повідомляє Варта1 з посиланням на очевидців.

Згодом один із військовослужбовців навіть запропонував гроші діджею, якщо той погодить змінити музику. Після чого на ветеранів напало десять охоронців закладу.

Популярне: “За борг 15 гривень”: на Тернопільщині неповнолітньому натягнули на голову пакет, запхали в машину і викрали

Згідно з повідомленням, правоохоронці які прибули на місце одягнули на учасників АТО наручники та доставили їх у Личаківський райвідділ поліції.

«У неофіційній розмові з поліцейськими вдалось з’ясувати, що до них зі «Старгороду» щодоби надходить по три-п’ять викликів. Адміністрація ресторану так «реагує» на прохання не вмикати в час війни російськомовну музику. Тобто люди роблять зауваження, у «Старгороді» викликають поліцію, а правоохоронці згодом відпускають людей, бо зрозуміло, що у діях відвідувачів цього закладу немає нічого кримінального», – повідомляє видання з посиланням на одного з політиків.‡агрузка...