2 лютого, в четверту річницю загибелі Андрія Кузьменка (Кузьми "Скрябіна"), астролог Влад Росс пояснив, чому смерть – трагічний збіг обставин.

"Свого часу я консультував Кузьму. З його слів я знаю, що народився він о 18:45 17 серпня 1968 року. І як раз в день його народження, о 18:45 сходив цікавий символ -" Людина на неприборканому коні ". Також в цей час в Будинку смерті сходив символ "Та, що біжить сарна" (або "Людина на верблюді"). Все спочатку вказувало на те, що Кузьмі в його житті потрібно було побоюватися водіння автомобіля, швидкої їзди, тому що він може загинути в дорозі ", – зазначив Росс в коментарі Главреду.

За словами астролога, в Будинку катастроф і передчасної смерті у нього знаходилося Сонце, Меркурій, Венера, Юпітер, Плутон (символ руйнування) і Уран.

обто в гороскопі Кузьми Будинок катастроф був просто перевантажений! Кузьма поспішав жити. Підсвідомо він передчував і розумів, що не житиме довго, тому поспішав жити і робити все швидше, швидше, швидше", – розповів експерт.

Астролог додав, що автокатастрофа, в якій загинув Кузьма, сталася на кармічних вузлах.

"Так судилося. Заходящий вузол місячної орбіти в транзиті на висхідний вузол місячної орбіти, а вузли – це карма, і там в його гороскопі був розташований Уран. А Уран завжди означає несподіванки і неконтрольовані ситуації. Так що загибель Кузьми – це не замовне вбивство . Це трагічний збіг обставин, який став фатальним для Андрія ", – пояснив астролог.
"Крім усього іншого, незадовго до загибелі Кузьма зняв кліп" Руїна ", в якому фігурувала вантажівка, яка везла молоко, тим самим він визначив свою долю (як відомо, Андрій Кузьменко загинув, коли його автомобіль врізався в молоковоз, – Ред.)" , – зазначив Росс.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

За словами астролога, найголовніше в загибелі Кузьми то, що він загинув 2.02.2015 року.

"Двійки в його гороскопі – категорично негативні цифри. Свого часу я йому говорив, що всіх дат, де є" двійки ", йому потрібно побоюватися і бути в ці дні особливо обережним. Плюс – якраз в день його смерті символ смерті Плутон перебував на його головній точці гороскопу, асценденте. А Юпітер тоді увійшов до будинку катастроф і смерті. Так що вся комбінація планет вказувала на те, що можлива трагедія ", – додав він.

Росс також додав, що ця комбінація говорила про те, що Кузьму чекає посмертна слава.

"Юпітер завжди вказує на велику славу, щастя і успіх. Таким чином, після своєї смерті Кузьма став ще більш популярний, ніж був при житті. І тепер уже – назавжди", – резюмував астролог.