Тридцятитрирічну жительку Одеси вбили в конфлікті через "ділення" дитини, повідомляє прес-служба ГУ Нацполіціъ в регіоні.

Так, 28-річний хлопець, колишній співмешканець загиблої, почав кілька років тому конфліктувати з жінкою через дитину, яку пара "не поділила" при розлученні. Суд пізніше виніс рішення про проживання хлопчика з батьками по черзі.

Напередодні трагедії дитина перебувала за місцем проживання батька і його рідних і на наступний день вона повинна була повернутися до матері. Однак чоловік вирішив не віддавати дитину і, за словами його матері, запропонував вирішити цю проблему "раз і назавжди".

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Знаючи, що колишня співмешканка перебуває вдома сама, чоловік разом зі своєю 47-річною матір'ю приїхав до її дому. Залишивши матір в автомобілі, він прихопив з собою пляшку з бензином і піднявся наверх. Що насправді відбувалося в квартирі потерпілої, буде встановлено в ході слідства.

Як пізніше розповіла мати чоловіка, через деякий час вона побачила сина, який висунувся з задимленого вікна і почав кликати її на допомогу. За попередньою інформацією, розправившись з колишньою дружиною, чоловік підпалив квартиру, але через несправність дверної ручки сам не зміг вибратися назовні і опинився в пастці вогню. За словами матері, вона кинулася рятувати сина і побачила, як він не втримався на ногах і впав з вікна шостого поверху.

Жінка доставила травмованого до лікарні, а сама поїхала. Однак далеко втекти їй не вдалося – неподалік медичного закладу вона була затримана поліцейськими.