У Харківській школі №17, де нібито хлопчик вистрілив із травматичного пістолета в одну з мам, насправді стався інцидент із іграшковою "зброєю".

Як розповіла в. о. директора навчального закладу Лариса Фінтісова, два школяра принесли на уроки іграшкові китайські пістолети з кульками. "До мене звернулася класна керівниця і повідомила, що на першому поверсі в холі сидять її учні з пістолетами. Ми одразу у них ці іграшки вилучили й викликали батьків", — каже Лариса Фінтісова.

За словами в. о. директора, ніяка мама до неї зі скаргами на поранення не зверталася. "Я навіть не знаю, звідки взяли таке, ми самі з класним керівником цим займалися, ніхто не скаржився нам", — зазначила вона.

Як з'ясувалося, один із пістолетів був навіть зламаний. Але, не дивлячись на те, що зброя виявилася несправжньою, у школі провели бесіду із батьками, ті написали пояснення і пообіцяли, що більше такого не повториться.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Ми нічого не приховували. У школу також запросили ювенальну поліцію, приходили із РВВС, вони так само отримали всю інформацію. Нам немає чого приховувати, ми теж проти будь-якої зброї у школі, навіть іграшкової", — каже в. о. директора.

Діти принесли пістолети: з'ясувалися подробиці ''стрільби'' в школі Харкова
Facebook Юрія Сидоренка

У поліції Харкова також підтвердили, що ніякої травматичної зброї у школі №17 не було. Це були іграшкові пістолети.

Варто нагадати, що в курортному Бердянську Запорізької області школяр прогулювався із пістолетом у руках і вимагав у однолітків гроші.