Чинний президент не вміє делегувати повноваження, надмірно перевантажений керівництвом свого бізнесу і до того ж вирішив стати найбагатшим в Україні, заявив Анатолій Гриценко, передає Корупція.Інфо

Колишній міністр оборони, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко в інтерв'ю виданню LIGA.net назвав ключові помилки Петра Порошенка на посаді президента України. За словами політика, чинний президент не вміє делегувати повноваження і надмірно перевантажений керівництвом свого бізнесу.

Популярне: "Порошенко – повне гниле, жадібне чм*, а Тимошенко ….": Заява Савченко приголомшила всю Україну

Гриценко також зазначив, що Порошенка нічому не навчив досвід екс-глави України Віктора Януковича. "Він теж вирішив стати найбагатшим у країні. У воюючій та злиденній країні", – сказав колишній міністр.

"Критичні помилки бачу в стилі менеджменту президента. Він не вміє делегувати повноваження. Порошенко одночасно: і президент, і прем'єр, і голова Нацбанку, і міністр оборони і начальник Генштабу, і головний дипломат. Ще він – щодня керує величезним бізнесом, вникає в деталі всіх своїх заводів, фабрик, магазинів. Через це перевантажений, нервує, зривається, істерить. Такий президент гальмує роботу за всіма напрямками", – заявив Гриценко.

Він підкреслив: "Крім того, Порошенко живе в космосі. Він щиро вважає себе найкращим і найбільш ефективним президентом. Минулого року на блакитному оці заявив, що під його керівництвом в Україні успішно завершено 144 реформи. Ви їх відчули?".

Якщо б президентські вибори в Україні проходили в травні 2018 року, то в першому турі найбільше голосів отримали б лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко та лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, свідчать данні опитування фонду "Демократичні ініціативи" та Центру Разумкова.

Як повідомив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко, за Тимошенко готові віддати свої голоси 13,3% від тих, хто збирається взяти участь у виборах, за Гриценка – 9,4%. Першу п'ятірку замикають Юрій Бойко – 8,4%, Петро Порошенко – 7,6% та Олег Ляшко – 7,4%.