Коронавірус пішов на спад – китайські лікарі з окремих провінцій заявляють про зменшення кількості нових пацієнтів.

Як пише Global Times, цю інформацію підтверджує і Національна комісія охорони здоров’я Китаю.

Більш ніж у 10 провінціях Китаю зафіксовано зниження кількості нових інфікованих пацієнтів у порівнянні з попереднім днем. Зокрема, зазначається, що, приміром 28 січня в провінції Хубей було зареєстровано 840 нових випадків захворювання коронавірусом, в той час, як 27-го ця цифра сягала 1291-го.

Але не все так обнадіює. Влада Китаю заявила, що коронавірус “вразив” вже всі провінції країни. Останнім регіоном, де підтвердився випадок інфікування, став Тибетський автономний район.

Додамо, коронавірус з Китаю не тільки забирає життя людей, але і негативно впливає на світову економіку — падають ціни на багатьох сировинних та фінансових ринках. Зокрема, страждають ринки, «зав’язані» на Китай. Наприклад падають ринки металу, оскільки Китай є найбільшим у світі споживачем цієї сировини. Так, мідь на світових ринках дешевшає другий тиждень, її ціна вже наблизилася до свого мінімуму з 2014 року. Через побоювання щодо скорочення транспортних перевезень у зв’язку з поширенням коронавірус дешевшає нафта.