Весілля Джона і Лілі стала просто приголомшливою подією. Тут було повно троянд, красивих деталей, декору. На перший погляд все виглядало як в казці. Поруч з ними зібралися всі близькі і знайомі, передає Корупція.Інфо

Цей несамовитий випадок для 11-річної Лілі не єдиний в історії, щороку близько 15 мільйонів маленьких дівчаток виходять заміж. Це відео – спільний проект Bridal Musings і UNICEF, які співпрацювали разом, щоб показати жах раннього шлюбу для дітей.


Часто маленькі дівчинки розглядаються як власність, ніж самостійні люди. Практично на кожному континенті можна побачити, як дівчаток видають заміж.


Представники Bridal Musings і UNICEF говорять, що кожен ранній шлюб залишає відбиток, як на фізичному здоров'ї дитини, так і на його інтелектуальному розвитку. Заміжня дівчинка не піде в школу, швидше за все, вона пізнає насильство і цілком ймовірно, що заразитися СНІДом. Часто дівчатка вмирають під час пологів або вагітності.

Популярне: "Всі приїхали висловити співчуття, а він…": Мер одного з міст вразив українців своїм вчинком на могилі воїна

На відео учениця середньої школи Лілі, яка виходить за 35-річного Джона. Подивіться, як вся родина спостерігає за цим. Вони нічого не роблять для того, щоб зупинити це.