У центр Мінська почали стягуватися на несанкціоновану акцію протесту люди, незадоволені інавгурацією Олександра Лукашенка, яка відбулася 23 вересня.

Про це повідомляє агентство “Інтерфакс”.

За словами кореспондента агентства, поки акція нечисленна. Кілька десятків людей з біло-червоно-білою символікою, яку використовує прихильники опозиції, з’явилися біля метро “Фрунзенська”. Ще кілька десятків людей рухаються від Немиги в сторону стели “Мінськ місто-герой”. Протестуючі також збираються у ТЦ “Галерея”.

Тим часом співробітники силових структур, раніше встановили металеві огорожі навколо площі Незалежності, зняли їх і покинули площу.
На Жовтневій площі поруч з Палацом спорту чергують посилені патрулі. Туди також підвезли загороджувальні пристосування і колючий дріт.

Поруч з площею стоять до десяти автозаків. Ще один автобус з правоохоронцями чергує на перетині проспекту Незалежності та вулиці Комсомольській. Також посилені патрулі чергують поруч з площею Свободи і поряд зі стелою “Мінськ місто-герой”: припарковані автобуси з силовиками.

Як повідомляє Telegram-канал Tut.by, біля стели до 19:15 почалися жорсткі затримання мітингувальників, для розгону присутніх використовуються водомети.

Нагадаємо, що МЗС України зібрався провести термінові консультації по статусу Лукашенко після інавгурації.