Під Маріуполем в селищі Широкіно, після розмінування планують облаштувати спостережний пункт Спільного центру контролю і координації припинення вогню (СЦКК).

Про це заявив глава української сторони СЦКК генерал-майор Андрій Таран, якого цитує прес-центр АТО в Facebook, передає Корупція.Інфо

«Найближчим часом в Широкіно потрібно буде провести ряд заходів з розмінування території, після чого тут буде обладнаний спільний наглядовий пункт СЦКК, на якому будуть знаходитися представники збройних сил Російської Федерації і Збройних Сил України», — зазначив Таран.


За його словами, незважаючи на те, що бойовики покинули Широкіно, ситуація в селищі залишається непростою.

«Позиції, де раніше перебували озброєні підрозділи, зараз порожні. Селище перетворилося на суцільну руїну, де немає жодного громадянського людини. Практично всі житлові будинки і комунальні комунікації зруйновані, всюди лежать розірвалися міни, є багато розтяжок», — розповів генерал-майор.

Він також підкреслив, що процес облаштування мирного життя в селищі почнеться тільки тоді, коли будуть створені всі умови для повернення жителів у свої будинки.