Співробітники Служби безпеки України відкрило кримінальну справу проти співробітників відомого українського видання, передає Корупція.Інфо

Як повідомляють на сторінці відомства в соціальній мережі Фейсбук, причиною розслідування виявилася публікація розстрільного "списку 47", який був вилучений у "вбивці" Аркадія Бабченко. Співробітники відомства повідомляють, що доступу до списку не було ні у кого, в тому числі і у журналістів "Країни", які цілеспрямовано обдурили українців.

Популярне: "Перепрошую, але глибоко в душі я…": Помилка Парубія спровокувала істерику у Верховній Раді

«У публікації зазначено прізвища громадян України та іноземних держав, яких планувалося фізично знищити в результаті терористичних актів на території нашої країни. При цьому відповідні дані нікому, в тому числі автору публікації вищезгаданого інтернет-ресурсу, на розголошення зазначених відомостей органом досудового розслідування і процесуальним керівником не надавалися », – йдеться в повідомленні.

Розслідування проводиться за статтею "Розголошення даних досудового розслідування" і журналістам загрожують виправні роботи на строк до двох років.