В Україні з 1 вересня 2020 року планують підвищити рівень мінімальної зарплати. Орієнтовний графік підвищення представив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Мінімальну зарплату можуть підвищити з вересня
Доручення уряду підняти мінімальну зарплату дав президент Володимир Зеленський. Про це інформує пресслужба Офісу президента.

Українці заслуговують на гідну зарплату. Знаю, це нелегко — взяти й підвищити, – зазначив Зеленський.

Графік підвищення мінімальної зарплати

Орієнтовний план підвищення рівня мінімальної оплати праці представив главі держави Денис Шмигаль:

з 1 вересня 2020 року – до 5 тисяч гривень;
з 1 січня 2021 року – до 6 тисяч гривень;
з 1 липня 2021-го – до 6,5 тисяч гривень

Зазначимо, що з 1 січня 2020 року рівень мінімальної зарплати в Україні складає 4723 гривні. Такий розмір зарплати закладений у державному бюджеті на 2020 рік.

Зазначимо, що тг-канал “Клименко-Тайм” досить різко відреагували на таку ініціативу Кабміну.

“І відчуваємо, що наших хлопців у владі, схоже, покусав Гройсман. Той перед президентськими виборами-2019 теж любив підвищувати мінімальні зарплати без економічних на те підстав. І вони разом з Порошенком розповідали про це досягнення на кожному кроці.

Важливо розуміти, що по суті цим кроком влада в односторонньому порядку дає вказівку бізнесу підвищити зарплати. У плюсі ​​саме за рахунок держави будуть тільки бюджетники і працівники держпідприємств. Всі інші, працівники приватного сектора, отримають підвищення зарплат (якщо отримають, а не перейдуть на зарплати в конвертах) за рахунок підприємців. Рівно так само, на жаль, це вже робили Порошенко і Гройсман”, – йдеться у повідомленні каналу.