На Рівненщині чиновники привласнили 700 тис грн, призначені дітям

У Рівненській області чиновник райдержадміністрації та голови підрядних організацій буде покарано за розтрату бюджетних коштів в розмірі майже 700 тис грн, які були призначені на ремонт шкіл. Про це повідомляє обласна прокуратура, передає Корупція Інфо.

Дубенська прокуратура Рівненської області затвердила і направила до суду обвинувальні акти стосовно начальника відділу районної державної адміністрації та двох керівників підрядних організацій, в результаті незаконних дій яких було розтрачено 700 тис грн.

Їх виділила держава на ремонт шкіл та інші освітні цілі. Начальник відділу районної державної адміністрації, зловживаючи службовим становищем, затвердив у 2014 році офіційні документи, представлені керівниками товариств, щодо фактичного проведення в чотирьох школах району будівництва котелень та закупівлі навчального обладнання, а в дійсності зазначені роботи не виконані досі.

В результаті цих дій на користь приватних структур розтрачені бюджетні кошти на загальну суму майже 700 000 гривень. Розпочато кримінальну справу.