Водій намагався здійснити обгін на мосту, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Під@рас Ляшко виєб@в власного господаря…”: У Мережу “злили” фрагмент розмови Коломойського з відомим нардепом

Моторошна аварія сталась із пасажирським автобусом, який злетів із мосту. В результаті понад 30 людей загинуло на місці та ще багатьох доставили до лікарень.

Автобус прямував з Савай-Мадхопур в Лалсот і спробував здійснити обгін на мосту, однак під час маневру транспорт занесло і він рухнув у річку.

 Водій при цьому не впорався з керуванням. Крім того, серед версій розглядається також перевтома водія, недбалість, погана якість дороги і низький рівень техобслуговування.

Скільки всього людей перевозив автобус поліція не може сказати.

Як раніше повідомлялось, інформаційний портал,  22 грудня, у передмісті австрійського міста Тульн. Зіткнулись два пасажирські потяги. Понад два десятки людей постраждали. На їх порятунок підняли навіть авіацію.

Того ж дня сталась серйозна аварія і на залізниці в Іспанії. Пасажирський потяг у кінці шляху врізався у металеву огорожу. Кілька вагонів перекинулись. Також багато постраждалих. У поліції повідомили про 40 травмованих.