23 січня Кабінет міністрів прийняв постанову про радіочастотну ідентифікацію проходження техконтролю транспортом. На лобовому склі будуть клеїти мітку для автоматичного зчитування спеціальними приладами. Відповідні зміни прийняв Кабінет міністрів України.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Наголошується, що постанова набирає чинності через 3 місяці після публікації. Суб'єкти, які вже отримали бланки для обов'язкового технічного контролю (ВТК) транспортних засобів, можуть їх використовувати.

В обов'язковому порядку технічного огляду підлягають такі види автомобілів:

 – вантажні автомобілі,
– автобуси,
– пікапи, фургони та причепи
– легкові автомобілі та автомобілі усіх типів, що перевозять небезпечні вантажі,
– легкові автомобілі, що належать юридичним особам і фізичним особам-підприємцям і використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання доходу,
– таксі.

Клейка радіочастотна стрічка розміщуватися на вітровому склі. Її мета — передавати інформацію на спеціальний зчитувач. Останній передаватиме дані вже безпосередньо на комп'ютер, де поліція буде перевіряти відповідні показники.

Нагадаємо, українських водіїв чекають серйозні зміни: повинен бути тільки один документ. На лобовому склі автомобіля відтепер будуть клеїти новий документ.