Зараз Путін опинився в патовій ситуації: якщо він наважиться оголосити загальну мобілізацію,  напореться на ліквідацію.

Про катастрофу в військах РФ і таку патову ситуацію Путіна розповів полковник запасу ЗСУ, колишній офіцер Генштабу та військовий експерт Олег Жданов.

За його словами, при цьому стратегічних резервів щодо формування нових частин та підрозділів практично немає:

«Вони в зародковому стані. Їх намагаються зараз там створити, але нестача техніки та озброєнь і вже дається взнаки брак особового складу. До речі, травень місяць став переломним у тому варіанті, що кількість втрат російської армії перевищила можливості мобілізаційної системи щодо їх поповнення», — заявив Жданов.

Крім того у Кремлі заявляють, що нібито не планують нову хвилю мобілізації в РФ. Мовляв, інформація Financial Times не відповідає дійсності. Однак всім досить очевидно, що це таки правда.

Але все таки, якщо Путін не наважиться на таємну мобілізацію, то його чекатиме розправа. І стосуватиметься вона його поплічників в тому числі.

Оскільки Росія перетворилася на банду, з нею треба і чинити так, як із бандою: її потрібно обезголовити і для цього провести якусь спецоперацію з ліквідації Путіна, а коли ватажка не буде, буде не зрозуміло, кому підкорятися, — зазначив інший експерт Олександр Сотник.

Він також вважає, що в цьому випадку в Росії почнуть розкручуватися відцентровані сили, і вся вертикаль посиплеться.

«І вийде така турбулентність! А що буде коїтися на фронтах! Там буде не зрозуміло, кому тепер підкорятися, хто верховний головнокомандувач — немає. І все посиплеться, і цей бумеранг повернеться в Росію», — каже він.