“Ти велика людина!”, – сказав президент Володимир Зеленський футболісту і тренеру Андрію Шевченку в час вручення йому ордена князя Ярослава Мудрого 5 ступеня під час урочистих заходів на Майдані Незалежності.

“Спасибі вам. Дякую вам за підтримку і за все”, – у відповідь колишній наставник “жовто-синіх” подякував Зеленському за цю честь. 

“Ми ще побачимося. Хорошої поїздки до Америки”, – додав Андрій Миколайович.

Андрій Шевченко – єдиний український футболіст з часу проголошення незалежності, який отримав Золотий м’яч як найкращий футболіст Європи у 2004.

Він тренував національну збірну України з футболу з 2016 по 2021 рік. На чемпіонаті Європи з футболу у 2021 році збірна України під керівництвом Шевченко дійшла до ¼ фіналу, таким чином потрапивши до вісімки кращих команд турніру.

Додамо, що президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка отримав орден Свободи. Легендарного стрибуна з жердиною нагородили за вагомий особистий внесок у розвиток української держави, розвиток національної освіти і системи охорони здоров’я, досягнення високих спортивних результатів та громадську діяльність.