Сполучені Штати мають докази того, що ПВК “Вагнера” одержують зброю з КНДР. При цьому очікується, що постачання озброєння продовжуватиметься.

Про це заявив прессекретар Ради національної безпеки Джон Кірбі, повідомляє  Sky News.

Своєю чергою, він закликав КНДР припинити постачання зброї російським бойовикам.

Кірбі також поділився супутниковими знімками, які нібито є доказом того, що КНДР відправляє зброю російському найманському угрупованню.

Північна Корея раніше заперечувала постачання зброї групі Вагнера.

Ні для кого не секрет, що Наступного тижня Сполучені Штати запровадять додаткові санкції проти російської приватної військової компанії “Вагнер”, яка допомагає російським військовим у війні в Україні.

Про це заявив високопоставлений представник адміністрації США, пише Reuters.

Чиновник заявив, що Міністерство фінансів США визначить “Вагнер” як транснаціональну злочинну організацію.

“У координації з цим визначенням, наступного тижня ми також введемо додаткові санкції проти “Вагнер” і мережі її підтримки на кількох континентах. Ці дії визнають трансконтинентальну загрозу, яку становить “Вагнер”, в тому числі через його постійну серйозну злочинну діяльність”, – заявив чиновник.

 

“Цими та іншими діями ми хочемо звернутися до будь-якої компанії, яка розглядає можливість надання підтримки “Вагнеру”, з наступним меседжем: “Вагнер” – це злочинна організація, яка здійснює широкомасштабні звірства і порушення прав людини, і ми будемо невпинно працювати над тим, щоб ідентифікувати, підірвати, викрити і переслідувати тих, хто допомагає “Вагнеру”, – заявив чиновник.