41-річний сирійський біженець Абу Марван стверджує, що його відеозвернення направлено всім жінкам, щоб вони не "дратували" чоловіків, адже "це те, як вони можуть закінчити", передає Корупція.Інфо

У Абу і його колишньої 37-річної дружини народилися дочка і син, але через 12 років дружина подала на розлучення. Вона дозволила Абу відвідувати дітей, але не хотіла повертатися до нього.

Одного разу вона грубо виставила колишнього чоловіка за двері, не бажаючи знову вислуховувати його обіцянки. У той момент вона вже була заручена з іншим. Коли Абу дізнався про це, він увірвався до неї в будинок на південному заході Німеччини, п'ять разів штрикнув її ножем в шию, забрав 12-річного сина і втік. Після кривавої розправи над колишньою дружиною чоловік включив камеру на телефоні і розповів про те, що трапилося в трансляції Facebook Live.

Популярне: «Батьків розстріляли, а дитину втопили живцем»: Жахливе вбивство цілої родини


Під руку з 12-річним хлопчиком і з закривавленим після розправи обличчям він посилав нібито "повідомлення всім жінкам світу", щоб ті "не дратували чоловіків". Він також закликав користувачів "Фейсбук" поділитися записом з його прямою трансляцією.


Повернувшись додому, дочка знайшла вбиту матір на підлозі будинку і викликала поліцію. Правоохоронці заарештували втікача через дві години після трагедії.