У середу, 21 листопада, на 65 році життя після тривалої хвороби померла оглядач і співзасновник "Нової газети" Зоя Єрошок. Про це повідомила в фейсбуці журналіст "Ехо Москви" Ксенія Ларіна.

"Жахлива звістка. Померла Зоя Єрошок, блискучий журналіст і людина. 1 грудня Зої виповнилося б 65 років. Глибокі співчуття усім близьким, друзям, колегам!" – написала Ларіна.

У самому виданні заявили, що це стало шоком. При цьому відомо, що Єрошок останнім часом важко хворіла.

Зоя Єрошок закінчила факультет журналістики МГУ. Вона пропрацювала 6 років в крайовій молодіжній газеті "Комсомолец Кубани" і 10 років в "Комсомольской правде". 1997-го вона була удостоєна премії Спілки журналістів "Золоте перо Росії". Єрошок двічі – 2001-го і 2008-го – отримувала премію імені Артема Боровика "Честь. Мужність. Майстерність ". Викладала журналістику в Міжнародному університеті, а також в Інституті журналістики і літературної майстерності в Москві.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Зоя Єрошок була в числі кількох десятків журналістів, які 1993-го почали випускати "Нову щоденну газету", пізніше перейменовану на "Нову газету". Остання публікація Зої Єрошок в цьому виданні вийшла 5 жовтня. Стаття присвячена пам'яті Віри Мілліонщикової – засновниці та головному лікарю Першого московського хоспісу.

Прощання із Зоєю Єрошок відбудеться 23 листопада 2018-го на Троєкуровському кладовищі у Великій залі прощання о 10:40.