Зірка "Дизель Шоу" Марина Поплавська, яка загинула 20 жовтня в ДТП під Києвом, напередодні опублікувала повідомлення на своїй Facebook-сторінці.

Так, в ніч на 19 жовтня комедійна актриса розповсюдила статтю з цитатами російського і радянського актора театру і кіно Олександра Ширвіндта.

Нагадаємо, що 20 жовтня вранці в Київській області автобус з акторами "Дизель Шоу" зіткнувся з фургоном. В результаті ДТП загинула зірка "Дизель Шоу" Марина Поплавська.

Згодом стало відомо, що в аварії також постраждали актори "Дизель Шоу" Яна Глущенко і Єгор Крутоголов. Вони були доставлені в лікарню.

Так, останнім повідомленням Поплавської в Facebook був матеріал під назвою "Дванадцять дотепних і красивих висловлювань Олександра Ширвіндта, людини яку неможливо не любити!"

Зокрема, Ширвіндт говорив: "Взагалі, як говорила моя сусідка по будинку Раневська, всі ордени, грамоти і звання – це похоронні приналежності".

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Не можна існувати в цілодобовому, неминучому почутті ненависті, роздратування, неприйняття, відчуття біди і горя. Повинні бути оазиси, освіти. Життя ж одне … Тому всередині будь-якого кошмару треба намагатися шукати позитивні емоції,
– йдеться в одній з цитат радянського і російського актора, які розповсюдила Поплавська.

"У житті головне – це впертість, маніакальне впертість. Хоча майбутнє людини визначить генетика. Я впевнений, що виховання, освіта – нісенітниця. Все залежить від того, що в тобі закладено", – стверджував Ширвіндт.