Національна поліція України взяла зразки ДНК з автомата, яким вбили Аміну Окуєву, одразу після злочину. Однак вона не хотіла розголошувати цей факт.

Про це в ході брифінгу 13 січня заявив голова Нацполіції Ігор Клименко.

“Що стосується даних по змиву ДНК, дійсно, інформації цієї не було. ДНК було взято, але слідство не хотіло поширювати цю інформацію”, – сказав він.

У свою чергу начальник Головного управління поліції в Київській області Андрій Нєбитов розкрив деякі факти з біографії затриманого підозрюваного. За його словами, він народився в Дагестані, але давно проживає в Україні.

“Ця особа є членом злочинної організації. Чим він займався? Він народився в Дагестані, ще в СРСР, прибув в Україні, вже давно громадянин. Вид діяльності невизначений. Але ми розуміємо, що замовні вбивства, наприклад пана Зможного, – це був тиск на бізнес. Зараз ми все будемо досліджувати”, – сказав правоохоронець, зазначивши, що роль затриманого у справі щодо вбивства Окуєвої буде названа в остаточній підозрі після низки слідчих дій.

Також Нєбитов підкреслив, що вбивство Окуєвої було замовним і діяльність угруповання, причетного до нього, цілком могла куруватися з території країн ЄС. “Будемо вивчати, щоб з’ясувати, хто був замовником, як передавалися кошти”, – пообіцяв він і висловив надію на те, що західні партнери допоможуть Україні в розслідуванні.