Спокій герцогам Сассекським може тільки снитися. Здавалося б, батько Меган Маркл вже забув всі образи і відмовився спілкуватися з журналістами.

Але в 2020 році його обурило рішення дочки про складення королівських обов’язків, тому він дав два скандальних інтерв’ю і заявив, що буде виступати в суді проти принца Гаррі та його дружини.

На британському телеканалі Channel 5 журналісти показали документальний фільм з назвою “Томас Маркл: моя історія” (Thomas Markle: My Story).

Як передає The Independent, батько герцогині Сассекської вирішив відверто розповісти про відносини з дочкою після королівського весілля. Не оминув він увагою і саму церемонію.

Зокрема, Томас Маркл обурений тим, що після одруження з принцом дочка не підтримує його фінансово. Адже, за його словами, він платив за освіту своєї дочки, а потім продав свої акції, щоб дати їй 15 000 фунтів на її перше одруження, яке відбулося в 2011 році. Втім, Меган більше не надсилає йому грошей.

“Вони всі мої боржники: монархія, Меган, Гаррі. За те, що я пережив. Моя дочка сказала мені, що, коли я стану старим, вона про мене подбає. І тепер прийшла пора доглядати за татом. Але для них я не існую . Гаррі, розуміє він чи ні, тепер частина моєї родини, а я – його. Ми повинні поговорити. Йому більше не 12 років “, – заявив Томас Маркл.

Згадав Томас Маркл і момент, коли він домовився з фотографами продати свої знімки напередодні весілля Меган, а після потрапив до лікарні з серцевим нападом і не приїхав на святкування.

“Вони обіцяли захистити мене, але їх захист полягав лише в тому, щоб заборонити мені з ким-небудь розмовляти”, – розповів Маркл.

Засмучений Томас і тим, що про те, що він стане дідусем, чоловік дізнався по радіо.

“Це звучить як жарт, коли ти говориш людям, що дізнався про таке по радіо. Так, це моя дочка, і вона каже про мого онука, а я дізнаюся про це не по телефону”, – зізнався тато Маркл.

До рішення Меган і Гаррі скласти з себе повноваження членів королівської сім’ї Томас відноситься негативно. За його словами, коли дізнався про це, то відчув “збентеження” і “розчарування”.

“Останній раз вони побачать мене, коли мене будуть опускати в землю. Я не думаю, що вони будуть раді бачити мене і тоді”, – поділився тато Меган Маркл.