У Львові затримали прокурора, яка за 260 тисяч гривень хотів «домовитися» із оперативниками обл. управління захисту економіки, передає Корупція.Інфо

Популярне: СМІХ І ГРІХ! Наркоман покусав патрульних під час затримання! Озброєний ЗУБАМИ(ВІДЕО)

У Львові затримано прокурора, яка пропонувала хабар у сумі 260 тисяч гривень представникам обл.управління захисту економіки. Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.Гроші прокурор пропонувала за те, щоб не проводилися процесуальні заходи у кримінальному провадженні щодо рейдерського захоплення приміщення."Було виявлено факти рейдерського захоплення та незаконного відчуження нежитлового приміщення вартістю понад 3 млн. гривень на підставі фіктивних документів. Суд виніс рішення, у результаті якого об’єкт нерухомості опинився у розпорядженні зловмисників. Встановлено, що до схеми причетний прокурор однієї з міжрайонних прокуратур, яка безпосередньо брала участь у незаконному заволодінні нерухомістю та землею під цим об’єктом", – йдеться у повідомленні.

Прокуратурою Львівської області відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.