вр

Народні депутати погодились внести зміни до Кримінального кодексу України в частині встановлення відповідальності за злочини проти військовослужбовців Державної прикордонної служби, Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Управління державної охорони України у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків та/або перебуванням у зоні бойових дій.

Відповідний законопроект №1174 сьогодні було прийнято за основу.

Проектом пропонуються внести зміни до статтей347, 348 та 349 Кримінального кодексу, встановивши кримінальну відповідальність за пошкодження майна, посягання на життя та захоплення як заручника військовослужбовця Державної прикордонної служби України, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління Державної Охорони України.

Зауважимо, зміни до цих статтей також передбачають відповідальність за вчинення відповідних злочинів щодо близьких родичів військових.

Санкції статтей передбачають покарання від штрафу (за пошкодження майна) аж до довічного позбавлення волі (за вбивство чи замах на вбивство).

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на АНИКОР