В результаті удару Збройних Сил України по штабу окупаційних військ Російської Федерації біля Херсону знищено багато російських офіцерів.

Як повідомляє видання ВЧК-ОГПУ в Telegram, у вівторок, 19 вересня, було завдано удару по штабу 7-ї дивізії ПДВ під Херсоном на Лівому березі Дніпра.

«Попередньо, від прицільного удару по командно-польовому пункту загинуло багато офіцерів, точне число жертв ретельно ховається», — розповіло джерело видання.

Факт прильоту ВЧК-ОГПУ підтвердив і голова організації ветеранів 7-ї Гвардійської дивізії Євген Ханін.

Підкреслюється, що в момент обстрілу у російських десантників проходило щоденне планування.

Нагадаємо, що 7-а гвардійська десантно-штурмова дивізія дислокована в Новоросійську Краснодарського краю. Раніше стало відомо про ліквідацію колишнього заступника командира дивізії полковника Андрія Кондрашкіна.

Крім того, наприкінці лютого 2022 року було знищено командира дивізії Андрія Суховецького. Машина, в якій генерал їхав, була обстріляна з мінометних розрахунків.

Також суттєвих втрат окупанти зазнали в Криму.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону 19 вересня.

«Це частина комплексу заходів, який наразі триває, і власне щоранку ми фактично можемо читати новини ось із цього самого плану дій. Особливо часто з’являються новини з Криму і повірте, що окупанти відчуваються ці результати», — зазначив Юсов.

Він також констатував, що останні дні є «чорними днями» для окупантів зокрема в Криму. Такої кількості ураженої техніки і боєкомплекту, за його словами, вони давно не спостерігали.

«Далі буде, це активні заходи, які триватимуть», — підкреслив Юсов.