На Запорізькому напрямку ЗСУ тримають у сильній напрузі окупаційні сили Росії.

Українська армія ефективно “кошмарить” окупаційні сили Росії під Запоріжжям. Військові РФ і мобілізовані “Л/ДНРівці” бояться висувати з окопів.

Публікацію про це виклав 28 травня у російській соцмережі “ВКонтакте” відомий бойовик із Санкт-Петербурга Олександр Жучковський.

Він запевняє, що особисто відвідав одну із передових позицій ЗС РФ на Запорізькому напрямку з якимсь “вантажем”. І побачене російському найманцю не сподобалося. За його словами, ЗСУ там працюють так ефективно, що військові Росії бояться ворушитися і навіть втрачають свідомість.

“Ситуація у них, м’яко кажучи, плачевна… Хлопці майже місяць під ураганними обстрілами без можливості підняти голови… Пересування на будь-якому транспорті тільки в темну пору доби – вдень шансів вціліти мало: миттєво змалює безпілотник і дасть ворожій арті ціль. (…) Не пощастило”. жити у землі… без надії дожити до темряви”, – розповів Жучковський.

Він уточнив, що Росія практично не забезпечила на цьому напрямі своїх солдатів засобами контрбатарейної боротьби. Найманець запевняє, що за останній місяць батальйон ЗС РФ на цьому напрямі має втрати 30% убитими та пораненими. А ті жителі ОРДЛО, яких РФ примусово мобілізувала і кинула на передову, божеволіють.

“Є люди, які буквально збожеволіли. Таке трапляється серед невмотивованих і непідготовлених резервістів”, – пише окупант РФ.

Зазначимо, що Жучковський у 2014 році брав активну участь в окупації українського Донбасу. Він, за даними Миротворця, орудував у Слов’янську. Очевидно, що досі найманець займається фінансуванням та постачанням терористичної діяльності Росії на Донбасі.

Окрім того, диверсант РФ Ігор Стрєлков визнав, що у війні з Україною російська армія була розгромлена і не зможе захистити прикордонні області РФ.

Він упевнений, що під час “спецоперації” бойові дії перемістяться безпосередньо на територію Російської Федерації, армія РФ, зважаючи на все, цьому завадити не зможе.

Стрєлков відкрито звинувачує військово-політичне керівництво РФ у нинішньому жалюгідному стані ЗС РФ. За його словами, поки Захід працював над створенням озброєння нового покоління, міністр оборони РФ займався марними танковими біатлонами та корупцією.

“Відігнати” ЗСУ від російського кордону, захопивши 50-кілометрову “зону безпеки”, упевнений диверсант, РФ не зможе. Для цього потрібно 12 армійських частин, яких немає і взяти нема звідки. Загалом, за словами диверсанта, у Росії катастрофічна ситуація з особовим складом окупаційної армії.

“Мобілізації не буде, терміновиків на фронт посилати не можна, контрактників з кожним місяцем вдається набрати все менше (і їх вистачає лише на поповнення в боях втрат), з-за кордону десятки найманців до нас якось не поспішають”, – пише Стрєлков.