Партія чинного президента України Володимира Зеленського зайняла більшу частину сесійної зали у Верховній Раді. Схему розсадки депутатів показав лідер політичної сили Дмитро Разумков.

За затвердженою схемою депутати від політсили “Слуга народу” повністю займуть перші дев’ять рядів від трибуни. Кілька місць їх буде трохи далі.

29 представників партії “Європейська солідарність” займуть місця праворуч від трибуни в дальній частині залу. Ззаду по центру розміщені 21 людина від “Голосу”, 28 від “Батьківщини” і позафракційні нардепи. Зліва від трибуни будуть перебувати 48 депутатів від партії “Опозиційна платформа – За життя”.

Документ був затверджений 20 серпня. Під ним стоїть підпис представників всіх політичних сил.

Наголошується, що в попередніх скликаннях Верховної Ради навпаки біля трибуни перебували позафракційні депутати і менші політсили.

Нагадаємо, Разумков з команди Зеленського розповів про нову посади в Раді.

“Будуть ухвалюватися фінальні остаточні рішення, але їх дуже багато, тому вони будуть ухвалюватися не по всім питанням”, – заявив Разумков.

Окрім цього Разумков зазначив, що народні обранці готові виходити на роботу у вихідні, аби вирішити нагальні питання перед першим засіданням нової Верховної Ради дев’ятого скликання.