Збройні сили Російської Федерації почали відступати на Куп’янському напрямку.

Про це заявляє військовий оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

«Так можуть тільки російські окупаційні війська! Оголосити про великий наступ на Лимано-Куп’янській осі, погрожувати перетворити Куп’янськ на другий Бахмут і почати відступати. Як там Синьківка? Взяли? Чи, традиційно, під Синьківкою тільки взяли? До речі, за даними Deep State у напрямку Вільшан росте не тільки сіра зона», — написав він у свєму Телеграм-каналі.

Додамо, що раніше російські провоєнні телеграм-канали повідомили про нібито окупацію населеного пункту Синьківка в Харківській області поблизу Куп’янська.

Речниця Харківської ОВА Олени Шаповал тоді одразу заявила, що Синьківка перебуває під контролем ЗСУ, хоч ситуація і напружена.

«Насправді Синьківка – під контролем ЗСУ. У Синьківці проживає шестеро людей. Дуже добре, що більшість населення все-таки евакуювалися. Тому що лінія фронту проходить дуже близько. Цей населений пункт – під постійними обстрілами. Але ми надаємо гуманітарну допомогу і в наближені населені пункти, і в Синьківку в тому числі. Тобто наші органи місцевої влади всі працюють на місцях. Просимо не вірити російській пропаганді», – сказала Шаповал.

Того ж дня, керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов спростував інформацію про те, що ЗСУ нібито відступили з Куп’янська та Синьківки, як раніше заявляли на російських Telegram-каналах.