Леонід Кравчук підтримав висунення Юлії Тимошенко на посаду президента України та закликав зробити це весь український народ.

Про це перший президент нашої держави заявив на з'їзді партії ВО "Батьківщина" — Форумі єднання, який проходив у вівторок, 22 січня, у Києві. 

"Ці виборі будуть не просто виборами президента, це будуть вибори нового курсу, нового життя, нового бачення розвитку", — наголосив Кравчук.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Перший президент зауважив, що знає лідера "Батьківщини" як досвідчену, щиру людину, сильну та могутню постать, яка витримала на своєму шляху великі випробування. 

"Головна якість, якою володіє Юлія Тимошенко, яка має бути визначальною для президента — це любов до Вітчизни, сила духу, сила волі, сила знань", — заявив Кравчук.

Він звернув увагу на те, що саме під керівництвом лідера "Батьківщини" найкращі фахівці розробили Новий курс — програму, що забезпечить державі справжній прорив.

На думку Кравчука, лише Тимошенко зможе вивести Україну з економічного провалля. За її президентства всім доведеться жити за законом, бути перед ним рівними, і в разі його порушення відповідати, резюмував перший президент.

Ще більше пафосу додала сама Тимошенко, адже колишня прем'єр-міністр порівняла себе з княгинею Ольгою. 

"Сьогодні моїми опонентами штучно нав'язується така думка, що жінка ні за яких обставин не може бути головнокомандувачем. Мовляв, це не в традиціях України. Що вони такі слабкі, тендітні. Коли їм там взагалі цим займатися? 

Вони просто забули, що одним з найбільш ефективних головнокомандувачів в історії України була хто? Княгиня Ольга, – заявила Тимошенко.

Відзначимо, що на з’їзд своєї партії Тимошенко зробила ряд заяв, які під копірку переписані з тематики Олега Ляшка. Вона, можливо, думала, що помпезністю самого заходу зможе перекрити ті думки, які без краплі сорому запозичила у Ляшка.

Таку думку висловив політолог Володимир Цибулько, порівнявши виступи Олега Ляшка та Юлії Тимошенко на з’їздах своїх партій.

«Купуй українське, плати українцям – тема, яку давно просуває Ляшко. Але на своєму з’їзді Тимошенко також заявила, що буде добиватися розвитку виробництва в Україні і спробує знизити експорт сировини, взамін на підвищення експорту готової продукції. Газові маніпуляції просто перетворюються на маніпуляції інформаційні», – підсумував політолог.