Після того як Хатія Деканоїдзе повернулася до Києва, в політичних колах поповзли чутки про те, що вона може змінити Арсена Авакова на посаді глави МВС.

Антон Геращенко, заступник чинного міністра внутрішніх справ, вже завдав удар на випередження і звинуватив колишню главу Нацполіціі України (2015-2016 роки – Ред.) в розвалі роботи та кадровій кризі.

Про це Антон Геращенко розповів в інтерв’ю Радіо Свобода.

“Я вважаю, що переатестація, організована Деканоїдзе, привела до розвалу поліції і, в тому числі, не дала жодного результату. Наприклад, один з двох гвалтівників (поліцейський, якого підозрюють у зґвалтуванні жінки в Кагарлику – ред.) Успішно пройшов переатестацію, організовану Деканоїдзе в 2016 році. Досить? “, – відповів Антон Геращенко на питання про реформу поліції, яку проводила Хатія Деканоїдзе.Але заступник Арсена Авакова не зміг підтвердити інформацію про те, що 93% старих кадрів повернулися в поліцію через суди.

“У мене цифр щодо обсягу немає, але я конкретно і чітко заявляю і прошу показати: реформа по переатестації, організована Деканоїдзе привела до того, що гвалтівник з Кагарлицького відділення успішно пройшов переатестацію. І в результаті, після переатестації, організованої Деканоїдзе, скоїв тортури і насильство “, – заявив заступник глави МВС

Раніше Хатія Деканоїдзе прокоментувала і останні скандали, які сколихнули українську поліцію.

“Відбуваються якісь жахливі речі. Наприклад, ситуація в Кагарлику. Це – жахлива новина. З цієї ситуації сухим ніхто не вийде.