У мережі з’явилося архівне фото Андрія Данилка. На знімку артист відображений в формі матроса. Його ж не впізнати!

В одній з фан-груп, присвячених Андрію Данилку, з’явилося архівне фото артиста. Багато хто звик бачити його в образі епатажної Вєрки Сердючки. Але на старій фотографії Андрій відображений в образі моряка.

Як відомо з біографії артиста, в армії він не служив і в військових діях участі не брав. Тому форму Андрій надів, швидше за все, просто для фото або для одного зі своїх номерів.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

С Днём рождения, Андрей Михайлович!❤️ @v_serduchka

Публикация от Андрей Данилко (@an.danilko)

Відзначимо, що ще зі шкільних років Данилко займався художньою самодіяльністю і брав участь в команді КВН. Однак здобути освіту по творчій спеціальності йому так і не вдалося. Данилко двічі намагався вступити до музичного училища, але у нього це не вийшло. А потрапивши до київське естрадно-циркове училище на відділення розмовного жанру, Андрій відучився там всього півтора року з чотирьох. У Київському інституті культури і мистецтв на спеціальності «режисер естради масових видовищ» артист провчився цілих чотири роки, але був відрахований за межі не здачу двох сесій.

Однак це не завадило Данилко стати відомим і популярним. В образі Вєрки Сердючки він завоював серця фанатів, і навіть брав участь в «Євробаченні».

Відзначимо, що Данилко і сам веде кілька мікроблогів в Instagram. Один з них присвячений Вєрці Сердючці, а другий – особиста сторінка артиста. Нещодавно Андрій показав шанувальникам, як в реальному житті виглядає його сценічна мама Інна Адольфівна.