Після того, як Збройні сили України досягнуть адміністративних кордонів з Кримом, кількість ударів по військових об’єктах Російської Федерації на півострові значно зросте.

Про це розповів військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

“Ми зараз спостерігаємо високоефективні точкові удари, оскільки кожен такий удар дає свій результат. Це або знищення комплексів С-400, або знищення надводних засобів противника, або знищення штабу Чорноморської флотилії з жертвами серед воєнних злочинців середньої та вищої офіцерської ланки”, — сказав він.

За його словами, атаки по російських військових об’єктах у Криму наразі незначні порівняно з тим, що на них чекає в майбутньому.

“Наприклад, вихід Сил оборони України до адміністративного кордону з Кримом значно розширює можливості щодо впливу на об’єкти російських окупантів незалежно від того, де вони розташовані. Перебуваючи біля адміністративного кордону, ми можемо більш ефективно задіяти вже ствольну артилерію, до слова, теж високоточну: PzH 2000, CAESAR, М777 та інші”, — зазначив він.

До того ж українська армія продовжить використовувати пускові установки реактивних систем залпового вогню HIMARS, а саме М142 і М270.

“Крим буде розділений як листковий пиріг на зони впливу засобів ураження, ударів буде щодня немислима кількість, оскільки об’єктів російських окупантів величезна кількість по території півострова Крим”, — наголосив він.

Коваленко додав, що російська армія на півночі півострова, а саме в районі Армянська, Медведівки і Джанкоя, вибудувала серйозні лінії оборони.

“Їх можна порівняти з лініями оборони, які формувалися в Запорізькій області. Щоб їх прорвати, необхідно буде досить таки тривалий час також трамбувати артилерією. Тому при виході до адміністративного кордону для Криму починається зовсім інший сценарій зі знищення окупантів, які там перебувають, і всього їхнього матеріально-технічного забезпечення”, — підсумував Олександр Коваленко.

Як відомо, 22 вересня серія вибухів пролунала в тимчасово окупованому Криму. Постраждали кілька військових об’єктів Росії. Високі стовпи диму були помічені біля військової частини в Бахчисараї, а також біля села Поштове, де розташована ремонтна база російських військових вантажівок. У Севастополі вражений штаб Чорноморського флоту РФ. Саме це говорить про той факт, що ЗСУ все ближче і ближче до півострова.

До того ж, заяви російського Міністерства оборони про нібито “відбиття” атаки на Севастополь 22 вересня є доказом глибинної хибності російської системи.

Таку думку висловив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Він звернув увагу на те, що в заявах російського відомства є низка суттєвих нестикувань.

“Усі ракети були збиті російською системою ППО. Але штаб Чорноморського флоту в Криму зруйновано. Постраждалих внаслідок атаки немає. Але деякі військові зникли безвісти”, — написав Подоляк.

За його словами, заяви російського Міністерства оборони як доказ глибинної хибності російської системи: на шлях агресії та воєнних злочинів стають люди, які за інших обставин в іншому суспільстві “могли б виступати як стендап-коміки”.

“Хоча чому дивуватися, якщо навіть Міністерство оборони в цій фантасмагоричній країні насправді є Міністерством нападів? Путінська Росія — це королівство кривих дзеркал і мильна бульбашка давно застарілих міфів, яка існує винятково на страху західних суспільств та емоційній пам’яті про страшилки часів холодної війни, паразитуючи на бренді СРСР”, — зазначив радник глави ОПУ.

Він наголосив, що реальність невблаганно наступає на п’яти — Крим обов’язково буде демілітаризований і звільнений.

“Торговельні судна повернуться в Чорне море. А російські військові кораблі з часом займуть своє законне місце, перетворившись на культовий підводний музей для дайверів, який приваблюватиме туристів з усього світу”, — резюмував Подоляк.