Нещодавно у нелегальному садку в Запоріжжі загинула 1-річна дитина. Про це інформує “ТСН”. Відомо, що заклад функціонував у звичайній квартирі, в яку приводили багато дітей.

Маленькій дівчинці стало погано, однак вихователька вирішила вкласти її спати, дитина померла.

Батьки побачили оголошення про приватний садок та вирішили віддати туди маленьку Олесю.

Туди набирали дітей віком від одного до двох років. Кажуть, приємна власниця обіцяла прогулянки, ігри та підготовку до звичайного дитсадка.

Садок облаштували у трикімнатній квартирі на 8-му поверсі. Коли подружжя влетіло до під’їзду, побачили інших батьків, які похапцем вивозили дітей. Медиків не було. Швидку викликали вже самі батьки.

“Я коли зайшов до кімнати перший, я намагався зробити їй штучне дихання. Вона вже була ледь тепла. Тобто те, що вона приховувала і скільки це все відбувалося – на голову не налазить”, – коментує батько дівчинки Едуард Гак.

Як згодом дізналися батьки, Олеся посварилася з однолітком, який сильно вкусив її. Дівчинка заплакала і від стресу в неї почалась блювота. Власниця дитсадка вирішила покласти її спати, хоча істерику дитини чули навіть трьома поверхами нижче.

Зараз усі оголошення з Мережі видалено, господиня не відчиняє двері та не відповідає на дзвінки, хоча її автівка припаркована під під’їздом. Сусіди кажуть садок працював тут кілька років і доба у ньому коштувала 200 гривень. Тепер картають себе за те, що не зреагували раніше, бо плач та лемент з квартири лунав майже щодня.

Правоохоронці розслідують справу як вбивство і перевіряють законність діяльності ясел. За попередніми даними, ані відповідної освіти, ані дозвільних документів вихователька не мала.

“Те, що вона сказала нашим фахівцям: мені дитину залишили, я була проти, але мені залишили – і я її прийняла. Наскільки це правда, я не знаю. Що це дитячий заклад вона теж спростувала, сказала що це не дитячий заклад”, – сказала керівниця служби у справах дітей в місті Запоріжжя Наталія Сиворакша