Радник звільненого голови ГБР Романа Труби Ігор Щербина попався на хабарі через скарги соратника заступника голови Офісу Президента Сергія Трофімова. Як виявилося, саме наближений до Офісу підприємець поскаржився на корупцію в правоохоронному органі.

У розпорядження журналістів потрапила постанова суду про обшук в квартирі Щербини. Як виявилося, хабар в $ 150 тисяч він вимагав у гендиректора Edelburg Development Сергія Кучера. Бізнесмен відомий своїми тісними контактами з Сергієм Трофімовим, а тепер і чесної громадянською позицією. Він не взяв участь в корупції, а пішов в НАБУ.

Співробітники Національного антикорупційного бюро України повідомили про підозру колишньому начальнику Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Ігорю Щербині, у якого недавно провели обшук. Про це повідомляється на сайті НАБУ.

Йому вручили підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою), ч.2 ст.15 (замах на вчинення злочину), ч.4 ст.27 (підбурювання) і ч.4 ст.369 (давання хабара) Кримінального кодексу України.