Прес-секретар президента України Юлія Мендель принесла вибачення за недавній скандал з неправильним написанням назви української столиці.

Днями представник Володимира Зеленського потрапила у скандал, використавши у своїй публікації в Твіттері «російський» варіант написання назви столиці – Kiev, замість Kyiv.

Після хвилі обурення з боку українців Мендель вирішила особисто прокоментувати цей інцидент в тій же соцмережі. Вона визнала свою помилку і підкреслила, що в подальшому буде використовувати тільки українську версію.

«Kyiv not Kiev. Я не змінила назву столиці України в недавній цитаті. Винувата. Всі мої твіти говорять тільки про українську версію Києва», – написала спікер.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель знову потрапила в гучний скандал.

Так, прес-секретар Володимира Зеленського Юлія Мендель знову потрапила в гучний скандал і нарвалася на негативну критику з боку українців. Вона розмістила на своїй сторінці в Twitter пост з некоректною назвою столиці України Києва на англійській мові.

У розміщеному повідомленні від 6 жовтня вона згадала українську столицю. Мендель опублікувала цитату з інтерв’ю президента для видання Kyodo і написала, що український глава давав інтерв’ю в Києві.

Українці не змогли пройти повз такої помилки прес-секретаря президента і засипали її сотнями негативних коментарів. Варто відзначити, що деякі обурені коментатори навіть опустилися до образ.