Рішення суду щодо Сергія Пашинського – правильне, проте воно дещо запізніле.

Таку думку в ефірі програми «HARD з Влащенко» висловив ексзаступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе.

Гість програми, коментуючи інформацію про те, що суд обрав екснардепу Сергію Пашинському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, заявив, що це – правильне рішення.

«Такі люди, я думаю, повинні відповісти. Вони мають бути тимчасово ізольовані, поки буде вирок від суспільства, щоб вони не тиснули на інших свідків, не втікали, не знищували за іншими кримінальними справами, за якими також, я думаю, будуть докази щодо корупційних справ. Я думаю, що це – нормальне рішення. Просто трохи воно запізніле. Потрібно зараз набирати темпи й оберти, щоб… Не тільки ж Пашинський в країні? Тобто є таких пашинських у нас багато», – заявив Давид Сакварелідзе.

Ексзаступник генерального прокурора додав, що ті, хто хотів поїхати, вже поїхали.

«Залишаться ті люди, які поки що не вирішили, куди їм подітися, бо за тими резонансними корупційними справами, де буде повно доказів, не факт, що європейські країни забезпечать політичний притулок. Це треба палити тоді машини, будинки, імітувати переломи ніг, як різні чиновники імітують, щоб заслужити цей політичний притулок», – заявив Давид Сакварелідзе.

Коментуючи інформацію про те, що на судовому засіданні був присутній колишній секретар РНБО Олександр Турчинов, Давид Сакварелідзе наголосив, що для злочинця перебування у політиці не є індульгенцією.

«Головна лінія захисту у цих людей буде, що були політичні злочини, що їм мстять за Майдан тощо. Усі прекрасно знають, хто такий Пашинський. Що ж до Турчинова, я дуже хотів би, я нагадую новим нашим правоохоронцям, що повно кримінальних справ – і ті справи, що залишились іще у мене в Одеській області, коли очевидною була корупційна діяльність саме Турчинова. Тому, я думаю, що ні один із них, крупних злодіїв, які накрали під егідою Майдану і вкрали перемогу у звичайних людей на Майдані, повинні відповісти», – заявив Давид Сакварелідзе.

Окрім того, екс-заступник голови адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов, який, за його словами, стоїть за підозрою арештованому екс-нардепу Сергію Пашинському, обіцяє таку саму участь п’ятому президентові Петру Порошенку.

“Петро Порошенко, сподіваюся, Вам зрозуміло сьогоднішнє рішення суду по Пашинському.

Ми будемо продовжувати формувати навколо Вас кримінальну повістку і пояснювати людям структуру кожного Вашого злочину

Ми будемо робити все, щоб у влади не залишилося іншого виходу і Ви стали наступним клієнтом слідчого ізолятора”.