У понеділок, 3 лютого, в місті Кам’янське Дніпропетровської області водій шкільного автобуса помер за кермом під час рейсу.

За попередньою інформацією, у 68-річного чоловіка стався інсульт. В автобусі перебували 20 учнів 22-ї школи і троє дорослих, їх везли в басейн.

Всі діти залишилися живі, інформації про потерпілих на даний момент немає. Як видно на записі з камери відеоспостереження, на ходу з автобуса випала дитина.

Подія трапилася, коли “Еталон” спускався від готелю “Зоря” по проспекту Шевченка. Некерований автобус перетнув трамвайну колію, скотився з проїжджої частини і врізався в паркан, заваливши ліхтарний стовп.

 

Аварію зі шкільним автобусом прокоментував голови профспілки автоперевізників Дніпра Михайло Тонконогий. На своїй сторінці в Facebook він заявив, що підприємство-перевізник знало про проблеми зі здоров’ям водія.

“68-річний водій попередньо страждав серцево-судинними захворюваннями. Але підприємство все одно випустило його в рейс, і взагалі на пенсію відправляти не поспішали. З наступного тижня ми перевіримо дотримання трудового законодавства на підприємствах. Також перевіримо медиків, які випускають водіїв в рейси. І нехай хоч хтось із перевізників спробує дурити або морозитися від перевірки “, – написав він.

Після ДТП на місце події прибуло керівництво приватної фірми-перевізника “Інтерспецмаркет”. За словами директора підприємства Андрія Свистуна, дане перевезення здійснювало не їхнє підприємство.

Як повідомила керівник департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради Тетяна Онищенко, вона не має інформації, про якого саме перевізника йдеться: перевезення дітей здійснювало приватне підприємство, з яким домовлялися самі батьки.