Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль дав доручення Мінекономіки пришвидшити виплати людям, які стали безробітними. Про це він заявив у “Телеграмі”.

Шмигаль зазначив, що Міністерство економіки повинно надати інструкції центрам зайнятості. Відомства мають якнайшвидше виплатити кошти по тимчасовому безробіттю.

Посадовець зазначив, що українці звертаються із заявами щодо отримання статусу безробітного в 10 разів частіше, ніж до початку карантину.

Також Шмигаль закликав представників дорожньо-будівельних компаній максимально працевлаштовувати українців.

Про це Шмигаль сказав на робочій зустрічі з представниками дорожньо-будівельних компаній, інформує 17 квітня Урядовий портал.

Зазначається, що особливу увагу очільник уряду приділив працевлаштуванню українців у дорожньо-будівельну галузь. Він наголосив, що дуже важливо, аби підрядники максимально залучали до робіт саме українців.

“Ми попередньо домовилися, що левова частка фахівців, задіяних до робіт, мають бути громадянами нашої держави. Адже в цей час, коли стільки українців повернулися додому, ми маємо забезпечити їх роботою. Це стосується як вітчизняних, так і іноземних підрядників, які працюють або працюватимуть на будівництві доріг”, — відзначив Шмигаль.