Російського опозиціонера Олексія Навального можуть відправити за кордон для подальшого лікування. Зокрема, політика можуть прийняти в Німеччині.

Особистий лікар Навального Анастасія Васильєва в своєму твіттері написала, що погоджується на допомогу Кремля в цьому питанні.

Німецьке видання Більд пише про те, що допомоги Кремля в транспортуванні може і не знадобитися.

«На прохання Петра Верзилова ми з гуманітарних міркувань організували літак з усім медичним обладнанням, на якому Навальний може бути вивезений до Німеччини», – сказав представник фонду Cinema for Peace. Його засновник, кінорежисер яка Бізіля бере участь в організації перевезення. Саме цей фонд допоміг в 2018 році доставити в Німеччину учасника групи Pussy Riot Петра Верзілова.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Білий дім спостерігає за розвитком ситуації навколо отруєння російського опозиціонера Олексія Навального, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми стежимо за цим, і мені повідомлять про це», – сказав Трамп.

Нагадаємо, Олексій Навальний знепритомнів в літаку, який прямував з Томська в Москву. Лайнер був змушений здійснити посадку в Омську, де його госпіталізували. Через деякий час стало відомо, що опозиціонер впав у кому.

За даними членів команди політика, Навального отруїли. Зараз він знаходиться в реанімації у стабільно важкому стані.