Життєрадісна і успішна ще, по суті, молода жінка змінилася до невпізнання перед смертю – діджей Люсі Стоун наклала на себе руки у віці 39 років.

Артистка була затребуваною в своїй сфері діяльності і дуже привабливою жінкою, що змусило її зважитися на такий сумний кінець – фани тільки можуть здогадуватися.

Але близька подруга трохи прояснила ситуацію для журналістів, стверджуючи, що причиною всього цього жаху з Люсі міг стати її бойфренд.

Стоун була резидентом відомого модного клубу Лондона «Ministry of Sound», вона напередодні повернулася з ОАЕ, але була точно «не відпочилою». Відзначається, що вона порвала з хлопцем, з яким зустрічалася кілька років.

Все сталося на північному заході Лондона, в Хемпстеді – дівчина стрибнула з 14 поверху житлового будинку, вона отримала важкі травми і померла незабаром після події.

За словами очевидців, перехожі помітили людину, що падає з будівлі. Автором статті британського ЗМІ уточнюється, що кількома годинами раніше Стоун листувалася зі своїми близькими і натякнула, що страждає через розрив з Андре – ймовірно, той самий чоловік, з яким вона довго зустрічалася – близько п’яти років.

Можливо, артистка суїцид планувала: вона взяла відпустку, та й стан її напередодні трагедії – був помітно гнітючим, вона виглядала виснаженою, перебувала, швидше за все, в страшній депресії:

«Люс була талановитим музикантом, вона була приємною, чуйною, красунею, не можу повірити у все це …», – сказала журналістам її приятелька Кеті і додала, що вони бачилися в Дубаї за кілька днів до трагедії, але що втомлена на вигляд Стоун хоче зважитися на непоправне – «ніяких ознак не було».