Після проведеної дезінсекції в квартирі багатоповерхового будинку в Казахстані померли жінка і дворічна дитина.

У минулий четвер і п'ятницю в місцеву інфекційну лікарню на заході Казахстану один за одним почали надходити мешканці одного багатоквартирного будинку. Медики спочатку вважали, що отруєння має харчовий характер. 22 листопада була госпіталізовано дворічна дівчинка, яку на прохання бабусі виписали на наступний день. Вдома стан дитини погіршився, її госпіталізували знову. Незважаючи на допомогу лікарів, дівчинка померла через серцеву недостатність. 23 листопада швидка допомога доставила в лікарню відразу п'ять жителів нещасливого будинку зі схожими симптомами. Жінка 1989 року народження померла по дорозі в клініку.

З'ясувалося, що 21 листопада господар однієї з квартир найняв компанію, яка займалася цькуванням клопів і тарганів. Після проведеної дезінсекції власник квартири на кілька днів покинув її.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Всі 120 мешканців будинку в даний момент евакуйовані, взяті проби повітря і води. Зараз в лікарні залишаються шестирічний хлопчик і жінка 1993 року народження. Стан останньої медики оцінюють як важкий, вона знаходиться в реанімаційному відділенні.

За фактом масового отруєння порушено кримінальну справу за статтею "заподіяння смерті з необережності". Співробітник компанії, який виробляв дезінсекцію, затриманий.
 
Раніше повідомлялося, що після проведення дезінсекційних робіт в підвалі будинку в Новосибірську отруїлися працівники стоматологічної клініки і молочної кухні. Проти дезінсектор було порушено кримінальну справу за статтею "надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки".