Герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон потрапила в незручну ситуацію під час поїздки в дитячу лікарню в Лондоні. Коротка спідниця монархині вирішила не чинити опір вітру і мало не засвітила нижню білизну Кейт, однак їй вдалося врятувати незручний момент.

У вівторок, 28 січня, Кейт Міддлтон відвідала дитячу лікарню Evelina London Children’s Hospital.

Відомо, що Кейт Міддлтон відвідала госпіталь з метою перевірити реалізацію її нового проекту, в рамках якого були влаштовані майстер-класи для дітей, які перебувають на лікуванні в лікарні. Заходи пройшли за підтримки Національної портретної галереї.

Для даної ділової поїздки дівчина вирішила надіти костюм Dolce & Gabbana, що складається з твідового двобортного піджака і такої же короткої спідниці. Весь образ був виконаний в стриманих, сіро-чорних кольорах. Ексклюзивний костюм герцогиня Кембриджська доповнила чорними щільними колготками, так як представникам королівської сім’ї не рекомендується надягати тілесні або напівпрозорі колготки.

В якості взуття Міддлтон вибрала чорні замшеві туфлі на товстому каблуці. Але в цей раз, герцогиня Кембриджська запам’ятається не елегантністю, а пікантністю наряду.

Коли монархиня виходила зі свого автомобіля, її міні-спідниця вирішила трохи підставити власницю – вітер різко підхопив поділ і мало не показав нижню білизну герцогині. Однак, Кейт миттєво зреагувала і елегантно притримала спідницю руками. І навіть незважаючи на пориви вітру, Міддлтон змогла привітатися з дітьми і прийняти квіти в подарунок.