im578x383-12

В Іраку під час кількох нападів, організованих терористичним угрупованням "Ісламська держава", загинули щонайменше 29 людей.

Ще десятки людей зазнали поранень, повідомляє "Радіо Свобода", передає Корупція.Інфо.

В одному з цих нападів, скоєному на підприємство з виробництва побутового газу за 20 кілометрів на північ від столиці Багдада, загинули 14 людей.

Там смертник підірвав себе в замінованому автомобілі біля в’їзду на підприємство. Після цього туди увірвалася ще група бойовиків, частина з яких теж була смертниками з вибухівкою на тілі, і вони влаштували бій із охороною. Крім того, вони підпалили частину газосховищ підприємства.

Інший інцидент стався в місті Латіфія, що за 30 кілометрів на південь від Багдада, – смертник підірвав заміноване авто в торговельному кварталі, внаслідок чого загинули сім людей, із них двоє військових, і ще 18, із них четверо військових, були поранені.

Крім того, ще три вибухи були влаштовані в торговельних кварталах самого Багдада. Внаслідок них загинули щонайменше вісім цивільних мешканців, ще 28 були поранені.

Унаслідок останньої хвилі нападів, що не вщухає в Іраці від середи, загинули вже понад 140 людей.

За словами іракських урядовців, ці напади ісламістів, які вони скоюють далеко від лінії фронту і прямого воєнного протистояння з урядовими військами та їхніми союзниками, мають на меті відвернути увагу від їхніх нещодавніх втрат на полях бою.