У п'ятницю, 8 лютого, в Москві помер російський актор і режисер Сергій Юрський. Йому було 83 роки. Причини смерті поки не розголошуються.

Артист прославився завдяки таким фільмам, як "Любов і голуби", "Місце зустрічі змінити не можна", "Золоте теля", "Республіка ШКІД". Про це повідомляє прес-служба Театру Моссовєта.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Але більше нічого не знаю, зараз ще тільки їду в театр. Помер сьогодні рано вранці", – сказала керівник прес-служби Тетяна Горіна.

У грудні 2018 року артист був екстрено госпіталізований. Тоді лікарі діагностували у нього так звану пику – інфекційне захворювання, особливо небезпечне для людей похилого віку.

Пізніше представники театру, в якому працював Юрський, заявили, що це була планова госпіталізація.

Юрський працював у Великому драматичному театрі імені Горького, в театрі ім. Моссовета. Він знявся в більш ніж 40 фільмахю

У 1955 році Юрський вступив на акторський факультет Ленінградського театрального інституту імені О.М. Островського на курс Леоніда Макарьева. Через два роки він був запрошений в Великий драматичний театр імені Товстоногова.

У 1967 році Юрському надали  звання заслуженого артиста РРФСР, а рівно через 20 років – народного артиста РРФСР. В 2011 році став лауреатом премії "Зірка театрала".