У Росії у Малопургінському районі Удмуртії свині насмерть загризли господиню. 56-річна місцева жителька зайшла в хлів, щоб нагодувати тварин, але у неї стався епілептичний припадок і вона втратила свідомість, повідомили в прес-службі СУ СК РФ по Удмуртії.

Тварини завдали жінці множинних травм, і вона померла від втрати крові. Вранці тіло дружини в хліві виявив чоловік, який напередодні відчув нездужання, ліг спати раніше і тому не побачив, що дружини немає.

Зараз слідчі встановлюють всі обставини події. Призначили судмедекспертизу.Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто зазначити, що це не перший випадок агресії цих тварин. Трирічний хлопчик на ім'я Аджай грався неподалік будинку на околиці столиці Індії міста Нью-Делі, коли на нього напало кілька свиней. Вийшовши надвір, мати побачила, як тварини щось жують. Під ногами в них валялися рештки одягу дитини. Тварини накинулися також на жінку. Від її сина Аджая тоді вже залишилися лише ноги та руки.