У Кривому Розі 28-річна жінка з 4-річною дитиною на руках вистрибнула з десятого поверху. Обидва померли на місці, поліція припускає суїцид, про що йдеться в сюжеті телеканалу ТСН.

Місцеві жителі досі не можуть відійти від побаченого. Як кажуть одні з мешканців будинку, дитина впала на землю, а мати – на лавочку. Були одягнені досить непогано. Ніякої передсмертної записки на місці трагедії не виявилося. Під'їзд обладнано домофоном, але доступ на балкон десятого поверху в будинку вільний, хоча при цьому там досить висока бетонна огорожа – випадково впасти людина навряд чи зможе.

Наголошується, що ніяких сторонніх звуків або слідів боротьби не виявлено. Мешканці будинку стверджують, що це не сусідка, оскільки всі знають один одного. Тепер люди планують встановити додаткові засоби безпеки, щоб уникнути подібних випадків.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Жінка на ім'я Олена, яка мешкає в одній з квартир, розповіла, що за кілька хвилин до трагедії прибирала в під'їзді, але дівчину з дитиною не бачила. Як вона стверджує, під'їзд був порожній, на сходах також нікого не було. Трохи пізніше поліція знайшла паспорт загиблої, було встановлено, що вона проживає зовсім в іншому районі міста. Батько дитини тривалий час перебуває на заробітках за кордоном, йому вже повідомили про подію. Ніяких версій про те, що могло бути причиною такого вчинку, у правоохоронних органів на даний момент немає.