прикордонна служба

У Харківському прикордонному загоні не дорахувалися одного мобілізованого. І тут же забили тривогу.

Як розповіла начальник прес-служби Харківського прикордонного загону Оксана Іванець, новобранець був мобілізований навесні, передає Корупція.Інфо.

– Він проходив службу у прикордонній комендатурі швидкого реагування. Кілька днів пішов на лікарняний. У день виходу на службу не з'явився і не повідомив своєму командиру причину відсутності. Керівництво доповіло в погранотряд. При подальшому проясненні ситуації в розмові з сім'єю з'ясувалося, що він посварився з дружиною, після якої пішов, грюкнувши дверима. У ході оперативно-розшукових дій було виявлено, що службовець перетнув кордон України через автомобільно-пропускний пункт «Гоптівка» в якості пасажира автобуса і поїхав до Росії.

Оксана Іванець підкреслила, що маючи на руках документ, що засвідчує особу, кожен може безперешкодно перетнути кордон України на законних підставах.

На сьогоднішній день документи за даним фактом передані у військову прокуратуру. І ця структура вже буде приймати рішення: порушувати чи ні кримінальну справу за фактом неявки на військову службу. Даних про местенахожденія дезертира поки немає. Військова прокуратура подала в розшук на порушника.

Поки йде слідство, дані про втікача не розголошуються. Прес-служба припускає, що прикордонник перебував у стані афекту.

– Можливо, він сам повернеться і розкається у своєму вчинку, – припускає прес-секретар Харківського прикордонного загону.