Перший президент України заявив про те, що знає причини, через які Надія Савченко планувала теракт, передає Корупція.Інфо

Леонід Кравчук розповів, що кілька разів спілкувався з Савченко і вона справила на політика незабутнє враження. Він заявив, що навіть під час із зустрічей Надія могла робити різкі і необдумані заяви. Завдяки своїй "славі", за словами Кравчука, Савченко відчула вседозволеність.

Популярне: "Сидіти в замкнутому приміщенні і…": Заява Супрун приголомшила українців

«Я двічі зустрічався з Савченко. Одного разу разом з Рубаном. Це було нагородження волонтерів, які вели значну роботу по лінії повернення наших полонених. Я вручав нагороди, в тому числі Рубану. Довелося поспілкуватися і з Надією Савченко. У неї є така риса в характері – вона нікого не боїться, вона всім каже «правду-матку», вона може сказати все, що думає – президенту, прем'єру. І це для неї, так би мовити, «ореол слави», – сказав Кравчук.

Кравчук додав, що Надія була ще більш нестриманою в розмовах зі своїми колегами і соратниками. Він повідомив, що вона відразу після того, як стала депутатам, могла дозволити собі розмови про вбивство і державні перевороти, але до сих пір нічого не зробила.

"Вона цілком могла говорити, що" їх треба перестріляти, перебити "і так далі. Це могло бути, я допускаю. Але я не думаю, що, скажімо, для державного перевороту в прямому сенсі цього слова було б досить Савченко і невеликої кількості її людей ", – підсумував Кравчук.

Леонід додав, що максимум, що могла влаштувати Савченко зі своїми прихильниками – це теракт, але ніяк не державний переворот, їй би просто не вистачило сил. Нагадаємо, що зараз жінку звинувачують у посяганні на конституційний лад в Україні.