Юрист Михайло Шнайдер заявив, що народний депутат України чотирьох скликань Сергій Пашинський переїхав жити у Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати).

Про це Шнайдер написав у своєму “Фейсбуці”.

За словами юриста, Пашинський за час перебування при владі став доларовим мільйонером і нещодавно купив розкішну віллу на березі Перської затоки.

“Друзі, давайте привітаємо Сергія Володимировича з новосіллям. Адже Сергій, нарешті здійснив свою мрію і перебрався на постійне місце проживання … в сонячні Арабські Емірати. Тим більше, що наш “Герой” зовсім недавно, придбав шикарну віллу в Дубаї, на самому березі теплої Перської Затоки. І він з легкістю може собі це Дозволити. Адже за час свого перебування при владі, Сергій Володимирович став … доларовим мультимільйонером. Ну, а якщо говорити серйозно, то все це, виглядає дійсно Сумно. Ці самі хлопці, замість шикарних курортів, повинні “Відпочивати” на шахтах Львівської та Волинської області, відпрацьовуючи кожну копійку, яку вони взяли з наших з вами кишень. І я щиро сподіваюся, що рано чи пізно, саме так і буде. Адже принцип бумеранга, ще ніхто не відміняв”, – пише Шнайдер.

Нагадаємо, що Пашинський програв вибори до ВР, які проходили 21 липня. Представник “Народного фронту” балотувався на 64 виборчому окрузі в Житомирській області.