Зараз багатьом депутатам початку не подобається політика чинного президента України Володимира Зеленського, тому вони йому радять піти у відставку. Після таких рекомендацій глава нашої держави заявив, що готовий піти у відставку за однієї важливої ​​умови.

Про це повідомляє портал “The Times of Israel”

Таким чином, Володимир Зеленський пояснив, що готовий скласти свої обов’язки тільки в тому випадку, якщо будуть реальні докази і її звинуватять в корупції. А після того, як такі звинувачення з’являться, то він готовий залишити крісло президента відповідно до Конституції України.

Але за всіма правилами, в Конституції України не йдеться про те, що президент може піти у відставку в разі звинувачення в корупції. Варто зауважити, що це може бути тільки за особистим бажанням і то тільки після того, як на засіданні Верховної Ради зроблять таке оголошення.

Зеленський згадав випадок з ізраїльським главою Біньяміном Нетаньяху, якого звинуватили в корупції і, як підкреслив український глава, він покине головне крісло країни в такій же ситуації. Підкреслюється, що президента Ізраїлю звинувачували в шахрайстві, зловживанні довірою і хабарництві, а зараз у нього є місяць, щоб довести свою невинність. Варто уточнити, що Володимир Зеленський особисто познайомився з Нетаньяху ще влітку, тоді він став першим президентом іншої країни, який приїхав в Україну відразу ж після обрання нового глави держави.

Журналісти запитали президента, якщо в Україні його звинувачують у корупції, чи повинен він піти у відставку або може далі продовжувати керувати країною. Однак, на це Зеленський уточнив, чому ж його повинні обвинуватити в корупції, він не зовсім зрозумів і вирішив ще раз уточнити, може хтось знає краще про щось, чим він сам.

Але після цього він вирішив дати серйозну відповідь і додав, що якби йому висунули реальні звинувачення у цій корупції, то, що сталося насправді, то, відповідно до української Конституції, йому б довелося покинути крісло президента української держави і скласти свої повноваження.